Spálne z masívu

Zariadiť spálňu útulne a luxusne nie je v dnešnej dobe problém. Ponuka predajcov nábytku je naozaj široká. Všetok tovar si môžete prezrieť na internete priamo v internetových predajniach . Následne si môžete tovar objednať z pohodlia vášho domova.  Vytvoríte si tak ideálny vysnívaný domov. Aby ste si tento príjemný pocit mohli užívať čo najdlhšie, odporúčame investovať do kvalitného nábytku. Práve nábytok z masívu je tou pravou voľbou.

 

Moderný vzhľad

Už nie je pravidlom, že nábytok z masívu pôsobí rustikálnym dojmom. Moderný spálňový nábytok z masívu sa vyznačuje čistými líniami a nesie sa v minimalistickom duchu. Výhody klasického dreveného nábytku ale samozrejme zostávajú zachované. Na rozdiel od drevotriesky sa z nábytku nevylučujú toxické látky. V drevotrieske sú toxické látky súčasťou lepidla.

 

Postele z masívu

Asi najväčší dôraz treba klásť na kvalitu pri výbere postele.  Ak si zvolíte posteľ z masívu tak získate dominantný prvok vašej spálne, ktorý vám bude plnohodnotne slúžiť dlhé desaťročia.  Odporúčam zvoliť si drevenú manželskú posteľ s tvrdého dreva. Povrchová úprava je len na vašom