Rozkladacie sedačky

Ak máte malý byt, alebo ste častým vítačom návštev u vás doma, určite ste sa už zaoberali otázkou bytového priestoru. Existuje pre vás veľmi diskrétne a pohodlné riešenie. S rozkladacou pohovkou ušetríte priestor, pretože už nepotrebujete posteľ. Na trhu je niekoľko typov rozkladacích pohoviek. Niektoré sú stavané primárne ako pohovky, na ktorých by sa nemalo spať viac nocí za sebou. Ďalšie typy sú určené na trvalý spánok. Tieto praktické kusy nábytku vám poskytnú pohodlie, ktoré lahodí vašej chrbtici a vy pri tom nespoznáte rozdiel od normálnej postele. Ak potrebujete väčší komfort a máte obmedzený priestor, potešia vás rozkladacie rohové sedacie súpravy.

Mechanizmus rozkladacej sedačky

Systém rozkladania pohoviek sa natoľko osvedčil, že niektorí zákazníci majú špeciálne požiadavky, ktoré sa týkajú zmeny svojej obľúbenej pohovky. Chcú, aby do ich kusu nábytku špecialisti namontovali rozkladací mechanizmus, pretože nechcú svoju pohovku vymeniť za inú. Takáto možnosť samozrejme existuje, ale dá sa uskutočniť len s novšími a kvalitnými kusmi nábytku. Mnohokrát sa však takýto zásah do pohovky neodporúča, pretože by sa mohol vytratiť jej komfort, a tým aj jej hlavná požiadavka.

Sedačky na každodenné spanie

Rozkladacie pohovky na trvalý spánok v sebe majú vložený špeciálny mechanizmus, ktorý je zároveň kostrou sedačky. Táto pevná kovová konštrukcia umožňuje každý deň skladať a rozkladať gauč bez akýchkoľvek problémov a veľmi jednoducho. Moderní dizajnéri myslia na pohodlie zákazníkov, takže už dávno nie je potrebné odkladať a nasadzovať matrace.

Sedačky na mieru

Ako pri každom kuse nábytku, môžete mať aj tento kúsok ušitý na mieru. Nemusíte sa hneď obracať na najdrahšieho odborníka v obore. Pracovníci v každom nábytkovom centre budú ochotní vám v tomto smere pomôcť priamo, alebo vám poskytnú potrebné kontakty.