Gaučing po slovensky

Sedačky už dávno nie sú nábytkom na celý život a ľudia ich menia čoraz častejšie. Úlohu tu zohrávajú módne trendy, zmena životného štýlu ale aj veľa iných faktorov.  Ak ste aj vy dospeli do štádia, že sa obzeráte za takýmto štýlovým kusom nábytku, pozrite sa spolu s nami na trendy roku 2014.

 

Lacné nie je nekvalitné

Niekedy to bolo tak, že drahšie kusy sedacích súprav boli zárukou vyššej kvality a pri lacnejších výrobkoch musel človek rátať s menšími nedostatkami. Dnes to už ale nie je pravda. Vďaka veľkovýrobe, lacným materiálom a robotizácii máme možnosť  získať sedačky naozaj veľmi lacno. Priplácame si často iba za značku. Pozrite si napríklad lacné sedacie súpravy v online obchode mt-nabytok.sk. Vidíte? Kvalitné materiály a moderný dizajn za nízke ceny.

 

sedacie súpravy

 

Moderný materiál

Veľa ľudí hľadá kožené sedacie súpravy pretože si myslí, že ide o najtrvácnejší materiál. Na jednej strane je koža naozaj kvalitná, ale na strane druhej treba povedať, že už existujú materiály s dlhou životnosťou a ľahkou čistiteľnosťou,  ktoré sú príjemnejšie na dotyk ako koža. Informujte sa vždy u predajcu o stupni kvality látky. Tá sa udáva v číslach a predajca vám to bude vedieť určite dobre vysvetliť.

 

rozkladacie sedacie súpravy

 

Pekné, kvalitné a praktické

Ak si vyberáte sedaciu súpravu, neorientujte sa len na jej dizajn. Veľmi dôležité sú aj jej funkčné vlastnosti. Zvážte, či svoje hľadanie neupriete na rozkladacie sedacie súpravy. Tie vám umožnia vytvoriť miesto na príležitostné prespanie návštev. Treba ale rátať s tým, že sú drahšie.

Ak plánujete objednať doplnky akým je napríklad taburet alebo kreslo, urobte tak hneď. Je možné, že sa séria prestane vyrábať alebo sa určitá látka vyradí z výroby a vy už svoju súpravu nedoplníte.